PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4159}

Bezsenność w Seattle

Sleepless in Seattle
6,9 75 564
oceny
6,9 10 1 75564
6,7 19
ocen krytyków
Bezsenność w Seattle
powrót do forum filmu Bezsenność w Seattle

Zacznijmy od stalkerki Annie. Gdyby facet próbował za wszelką cenę znaleźć obcą kobietę żyjącą na drugim końcu kraju, wynajął prywatnego detektywa, przyjechał pod jej dom i ją śledził, to zostałby uznany na psychola i dostałby zakaz zbliżania się. Kiedy robi to śliczna, młoda kobieta, to jest uznawana za romantyczkę.
Wróćmy do sceny, w której Annie przylatuje do Seattle, a Sam AKURAT ją spotyka i zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia, no tak, zupełny przypadek.
Oczywiście warto też wspomnieć o tym, że setki kobiet pisały do sama a dzieciak wściubiający nos w sprawy ojca wybrał mu kobietę, akurat przypadkiem tę, która jest jego stalkerką.
Naprawdę, poza zdjęciami, muzyką i grą aktorską nie potrafię dostrzec plusów w tym filmie, fabuła denna i odrealniona, nie rozumiem dlaczego tyle osób wychwala ten film nad niebiosa.

PS. Pewnie znajdą się ktoś, kto pomyśli, że jestem cyniczna i piszę tak, bo nie wierzę w miłość, ale uwielbiam filmy romantyczne, jeśli zachowują jakikolwiek sens - ten tego niestety nie miał, a byłam do niego bardzo pozytywnie nastawiona.

ocenił(a) film na 5
concrrete

Wiem, że odpowiadam na stary komentarz, ale tak dokładnie ujęłaś moje przemyślenia, że muszę Ci przyznać rację. Mnie też od razu skojarzyło się to że stalkingiem. Poza tym w całej tej historii żal mi Waltera, który przecież był miłym facetem, a jego narzeczona zaczęła uganiać się za facetem usłyszanym w radiu.

alicja_p_filmweb

93 rok, stalkingu jeszcze nie wymyslino

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones