PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337354}

Centralne biuro uwodzenia

My Mom's New Boyfriend
5,6 12 319
ocen
5,6 10 1 12319
4,2 4
oceny krytyków
Centralne biuro uwodzenia
powrót do forum filmu Centralne biuro uwodzenia

Dla mnie ten film był kompletną stratą 45 minut...dłużej nie
wytrzymałem. Baaaardzo marna komedyjka, której nie uratowała nawet bądź
co bądź dobra obsada. Wielki żal że Meg Ryan dała wmanewrować się w coś
tak strasznego. Mimo jednej z lepszych aktorek w głównej roli film
oceniam jako bardzo zły.

Joe_Black1

ja dotarłam może do 30 minut. film był poniżej oczekiwań, a babka w wypożyczalni mówiła, że "taaaaaki fajny" ...

ocenił(a) film na 2
miserybusiness

Ja również dotarłam do 30 minut, a musiałam bardzo się powstrzymywać, zeby nie nacisnąć 'stop'. Tak złego
filmu dawno nie widziałam, nie mówiąc już o tym, jak obrzydliwa zrobiła sie Meg Ryan.

ocenił(a) film na 7
prudie

"jak obrzydliwa zrobiła sie Meg Ryan"

Przepraszam, ale czy mogę zapytać co dokładnie masz na myśli?


Ktoś tu narzekał, że w wypożyczalni polecono mu ten film. No cóż każdy ma inny gust ZWŁASZCZA jeśli chodzi o komedie. Komedia należy chyba do najbardziej indywidualnego gatunku, bo ludzie mają bardzo różne poczucie humoru. Tym samym ja również poleciłbym ten film. Fajna lekka przyjemna komedyjka z dość zaskakującym zakończeniem (PS: może warto było zobaczyć do końca?) i nawet oryginalnym wątkiem. Przyznam szczerze, że drażniła mnie w tym filmie TYLKO jedna rzecz... mianowicie uważam że Meg Ryan wyglądała za młodo jak na matkę tego "faceta".

Pozdrawiam

prudie

luknij w lustro za kilka lat, pieknosci ty moja... bedziesz chciala wygladac jak meg na tym filmie.

miserybusiness

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

Joe_Black1

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones