PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337354}

Centralne biuro uwodzenia

My Mom's New Boyfriend
5,6 12 319
ocen
5,6 10 1 12319
4,2 4
oceny krytyków
Centralne biuro uwodzenia
powrót do forum filmu Centralne biuro uwodzenia

nic specjalnego

ocenił(a) film na 5

meg ryan wyglada w tym filmie strasznie dziwnie

WilliamCrazy1

Czlowieku, jak masz pisac tak istotne rzeczy jak zeszloroczny snieg, to lepiej zrob sobie w domu cos pozytecznego a nie zagracaj tutaj.

Stone_Cold

No napisał, to co wywnioskował z filmu i co z tego? Meg Ryan miała przecież robionego jakiegoś plastika, może to mu nie pasowało? Wiele osób pisze o tym, że lepiej wyglądała przed operacją, a ty bezsensownie się czepiasz szczegółów. Od tego są komentarze, żeby lud wyraził swoją opinię. Nie jest to przecież aż taki prymitywny komentarz - przynajmniej ja go zrozumiałem.

pozdrawiam

ocenił(a) film na 2
WilliamCrazy1

Meg jest do bani w tym filmie drażni mnie a film jest beznadziejnie nudny !!!!

ocenił(a) film na 4
kfiatek25

film durnie śmieszny. meg ryan - ... nie mam słów.
nie wiem co zrobiła za operacje ale to nie ta sama osoba. idiotycznie dziwne usta i brwi. do tego ta jej irytująca rola.. dawno mnie tak żaden aktor nie drażnił.

straszne to jest pani meg ;]

kasjanb

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

ocenił(a) film na 5
WilliamCrazy1

Tak mi wygląda, że Meg zrobiła sobie podobną operację jak Nicole Kidman, obie wyglądają z tymi ustami, jakby się bały, że im coś popęka. To rzeczywiście wygląda dziwnie. Bezwzględny zawód i widownia, które wymuszają takie drastyczne interwencje we własny wygląd. Bardzo lubię te dwie aktorki i trochę mi ich szkoda z tego powodu.

ocenił(a) film na 6
WilliamCrazy1

Racja! Coś z mimiką twarzy jej się zepsuło. Usta jakieś napuchnięte a i mięśnie kości policzkowych jakby zdrewniałe. Botox pewnie.

drjak

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

WilliamCrazy1

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones