PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8911}

Dowód życia

Proof of Life
6,8 26 301
ocen
6,8 10 1 26301
6,0 4
oceny krytyków
Dowód życia
powrót do forum filmu Dowód życia

Oprócz Zbigniewa Zamachowskiego, w scenie ucieczki Crowe'a z Czeczenii widzimy nasze wozy bojowe - czołgi PT-91 Twardy i transportery opancerzone BWP. Śmigłowiec, ktorym ucieka to bodajże PZL W-3 Sokół. Gdzieś czytałem, że było to kręcone na poligonie w Biedrusku lub Drawsku enii widzimy nasze wozy bojowe - czołgi PT-91 Twardy i transportery opancerzone BWP. Śmigłowiec, ktorym ucieka to bodajże PZL W-3 Sokół. Gdzieś czytałem, że było to kręcone na poligonie w Biedrusku lub Drawsku Pomorskim - nie pamiętam :)Pomorskim - nie pamiętam :)

Ralph89

Zdjęcia do filmu kręcone były między innymi w Biedrusku pod Poznaniem to też cała ekipa przeniosła się na pewien okres kręcenia zdjęć do stolicy Wielkopolski, o czym opowiadał Russel Crowe w nowym materiale promującym polską prezydencje w Unii.

klapsy89

Ekipa mieszkała w hotelu Trawiński przy poznańskiej Cytadeli. Moja mama tam pracowała. Pamiętam jak opowiadała mi że mieszka u nich jakiś znany aktor - Rusel jakiś tam. - Kurt Rusell? - nie.. inaczej - ale jakiś bardzo znany.. :) To było przed premierą Gladiatora :) aktor nie był znany, przynajmniej ja go nie znalem.
Ponoć był bardzo sympatyczny

ocenił(a) film na 6
Ralph89

w Biedrusku mieszkam nie daleko.a pamietasz stare kolo od wozu w tej scenie .pozostalosci po Ogniem i mieczem Hofmana tez tam krecili.

Ralph89

A podobno w tym filmie był Olbrychski. Był, ale go nie było - to dobre.

ocenił(a) film na 7
Ralph89

Pamiętam, że Bogusław Linda miał grać w tym filmie jakiegoś Czeczena, ale ostatecznie się nie dogadano. Pewnie poszło o kasę, a szkoda, bo byłby fajny akcent i fajna pamiątka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones