PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8911}

Dowód życia

Proof of Life
6,8 26 301
ocen
6,8 10 1 26301
6,0 4
oceny krytyków
Dowód życia
powrót do forum filmu Dowód życia

Rola życia normalnie ... :D :D hahaha film genialny 9/10

ocenił(a) film na 6
baranto

o maj kot, rzeczywiście gra...kierowcę w Czeczenii ! Jakim cudem go nie zapamiętałem z tego filmu ?!
Film niezły, ale momentami mocno przewidywalny.

Krytykant

ciężko było go nie zauważyć ... . :D :D :D :D pojawił się na mniej niż 2 sekundy :D :D

ocenił(a) film na 6
baranto

lepsze 2 sekundy w holyłudzie, niż 2 godziny w polskim filmie ;D

Krytykant

Nie wiem czy pamiętacie, ale strasznie się w Polsce chwalili tym filmem. "Polski aktor gra z Maximusem" :D :D :D ....

rakrzes

Ale facet, ja kilkanaście lat temu obejrzałem ten film i w napisach końcowych widziałem też Olbrychskiego wraz z Zamachowskim. Później ileś lat próbowałem zweryfikować tą informację (to były takie czasy, że sprawdzenie nie było takie łatwe, bo nie miałem dostępu do internetu). A tu FILMWEB (polski portal) teraz tego nie potwierdza. Sprawdzę jeszcze IMDB.

ocenił(a) film na 8
Krytykant

Dziwne zdanie. W kategorii filmów rozrywkowych, a do takich ten należy, to może i tak, ale w kategorii filmów dla bardziej wymagających widzów Zamachowski ma już rolę życia, w każdym razie ważną i udaną - w filmie Kieślowskiego pt."Biały" (część trylogii Kieślowskiego). Zdumiało mnie, gdy badałem rankingi wartościowych filmów ustalane na Zachodzie, jak tam Kieślowski jest ceniony np.za jego serię "Dekalog".

ocenił(a) film na 6
Wydmin

I tu się zgodzę bo wielokrotnie za granicą zaskakiwali mnie Włosi, którzy Kieślowskiego i jego filmy po prostu ubóstwiają. Muszę w końcu trylogię Kieślowskiego obejrzeć, bo aż wstyd w Italii nie znać...

ocenił(a) film na 8
Krytykant

"Dekalog" znam z TVP, ale znalazłem kiedyś na YT film pierwszy Dekalogu, "Dekalog 1" z napisami w języku hiszpańskim, przy fonii oryginalnej, naszej, w języku polskim - materiał ten pochodził zdaje się, z TV publicznej w Argentynie, poprzedzony namaszczonym omówieniem pana w studiu.

Krytykant

Ale facet, ja kilkanaście lat temu obejrzałem ten film i w napisach końcowych widziałem także Olbrychskiego wraz z Zamachowskim. Później ileś lat próbowałem zweryfikować tą informację (to były takie czasy, że sprawdzenie nie było takie łatwe, bo nie miałem dostępu do internetu). A tu FILMWEB (polski portal) teraz tego nie potwierdza. Sprawdzę jeszcze IMDB.

ocenił(a) film na 7
baranto

Faktycznie , rola zycia Zbysia hhahahahahahahah

baranto

Coś jak Olbrychski w Anthony ZImmerze

adam_1909

Ale facet, ja kilkanaście lat temu obejrzałem ten film i w napisach końcowych też widziałem Olbrychskiego wraz z Zamachowskim. Później ileś lat próbowałem zweryfikować tą informację (to były takie czasy, że sprawdzenie nie było takie łatwe, bo nie miałem dostępu do internetu). A tu FILMWEB (polski portal) teraz tego nie potwierdza. Sprawdzę jeszcze IMDB.

ocenił(a) film na 8
baranto

W którym momencie filmu pojawia sie Zbysiu?

ja_tylko_na_chwile

Przecież napisali powyżej....

baranto

Szkoda, że twój stary nie zagrał

baranto

Na miarę jego możliwości aktorskich.

eltoro10000

Ale facet, ja kilkanaście lat temu obejrzałem ten film i w napisach końcowych widziałem też Olbrychskiego wraz z Zamachowskim. Później ileś lat próbowałem zweryfikować tą informację (to były takie czasy, że sprawdzenie nie było takie łatwe, bo nie miałem dostępu do internetu). A tu FILMWEB (polski portal) teraz tego nie potwierdza. Sprawdzę jeszcze IMDB.

baranto

Ale facet, ja kilkanaście lat temu obejrzałem ten film i w napisach końcowych widziałem też Olbrychskiego wraz z Zamachowskim. Później ileś lat próbowałem zweryfikować tą informację (to były takie czasy, że sprawdzenie nie było takie łatwe, bo nie miałem dostępu do internetu). A tu FILMWEB (polski portal) teraz tego nie potwierdza. Sprawdzę jeszcze IMDB.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones