PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5711}

Francuski pocałunek

French Kiss
6,9 45 300
ocen
6,9 10 1 45300
6,5 6
ocen krytyków
Francuski pocałunek
powrót do forum filmu Francuski pocałunek

Przemiły i przeuroczy film

użytkownik usunięty

Przemiły i przeuroczy film. Ma swój sielski klimat, tak nieamerykański. Fakt, że zabawny, ale nie banalny. Akcja choć łagodna to jednak nie pozwala by się od niego oderwać. Dodatkowym atutem jest tu Meg, idealnie dobrana jako partnerka Kline'a.
Nie wiem ile razy już widziałem ten film, ale wiem, że i następnym razem, gdy będzie obejrzę go:)

użytkownik usunięty

Ale nie zgadzam się, że Francuzi myją się rzadziej niż Amerykanie! :-)

ocenił(a) film na 9

Zgadzam się zupełnie. Mimo że nie lubię komedii romantycznych to jednak tą obejrzałem z przyjemnością. Uroczy, lekki, zabawny film, świetne dialogi, Ryan i Kline zagrali fenomenalnie. Bez przerysowania postaci, ogólnie świetny duet na ekranie.

ocenił(a) film na 2

banał i nuda. irytujący od pierwszej minuty. dobrze że nie obejrząłem go całego, porządkując rzeczy na pulpicie. ble.

ocenił(a) film na 7
kapral11

A mnie się podoba. Leci teraz akurat i sobie oglądam. Lekkie i przyjemne, ale racja- nieamerykańskie.

użytkownik usunięty

Mniej najbardziej podoba się piosenka do tego filmu. Moim zdaniem Meg Ryan zagrała tu, co najwyżej poprawnie, a Kline - bardzo dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones