PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6262}

Harmider

Hurlyburly
6,2 522
oceny
6,2 10 1 522
Harmider
powrót do forum filmu Harmider

nigdy nie przepadałem za tego typu filmami, ale czegoś równe ineligentnego wcześniej nie widziałem i choć trudno w to uwierzyć jest to produkcja amerykańska.
Moim zdaniem Sean Penn rolą Ediego definitywnie udowodnił wielkość swojego aktorstwa. Kevin Spacey równie przekonywujący chociaż bez spektakularnego popisu. Dialogi tak geniale że można notować w zeszycie. Film napewno jedyny w swoim rodzaju. Niestety nie mogę go znaleś na divxie.

ocenił(a) film na 8
Aldon

Ja przed chwilą obejrzałem go na DVD. Tytuł tak mało znany i szczerze mówiąc, gdyby na okładce filmu nie było Spacey'a nie obejrzałbym go. A tu proszę: świetne dialogi (jeden z lepszych Meg Ryan o sznurowadłach) oraz popisowe aktorstwo. Hmm, cóż, ja patrząc na Penna kojarzyłem sobie, że dobry do tej roli byłby Ryan Gosling, no ale wtedy trzeba byłoby zmieniać rolę Durlene:) Myślę, że podobne filmy do tego to "Dym" i "Brooklyn Boogie", a z ksiązek polecam "Czwarte niebo" Sieniewicza.

ocenił(a) film na 8
moonika_2

niedawno obejrzałem ten film i co? Wchodzę na forum a tutaj pierwszy z góry post "Bezsensowne pieprzenie kilku naćpanych gamoni" ^^ No oczywiście, a czego mogłem się spodziewać. Wczoraj obejrzałem "Ferdydurke" i też zajrzałem na FW, żeby zobaczyć opinię ludzi - to samo. Jesus, co za ludzie:) Ehh...

ocenił(a) film na 8
moonika_2

od 5 lat czekam kiedy znowy jakaś telewizja raczy puścić ten film zamniast "tańca z debilami" czy "debile na lodzie". I raczej się nie doczekam. Tez muszę poszukac na DVD.
Ryan Gosling jest za miętkim chłopcem. Tylko Penn potrafi zagrać niejednoznaczne, psychotyczne role.

Aldon

No niestety...
Taaka jest prawda... Ja widziałam go dawno i pamiętam, że mi się podobał.
Chciałabym jeszcze raz obejrzeć lecz chyba też się musze zakręcić i na DVd poszukać..

dominika342

Genialny film. Widzialem go pare lat temu, ale wlasnie po obejrzeniu innego filmu z Seanem Pennem przypomnialem sobie, jak bardzo mi sie podobal Harmider. Dla mnie kazdy aktor w tym filmie osiaga mistrzostwo swiata. A Penn zdobywa zloto olimpijskie :) Genialne dialogi. Wlasciwie, to one stanowia o tym filmie. Z tym, ze jak ktos faktycznie woli sobie poogladac Taniec z gwiazdami 11 lub jakis serialik, to tu bedzie solidnie zawiedziony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones