PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31888}

Kate i Leopold

Kate & Leopold
6,6 54 781
ocen
6,6 10 1 54781
5,0 4
oceny krytyków
Kate i Leopold
powrót do forum filmu Kate i Leopold

Leopold to chyba mażenie każdej kobiety :P Może są jeszcze tacy mężczyżni ale są juz na wyginięciu :) może na takiego trafie ... (oby) Wam też tego życze :) pozdrawiam :*

ocenił(a) film na 7
paulinka1262

Aż takich to chyba nie ma;) A przydaliby się:D

ocenił(a) film na 8
paulinka1262

chodzi o takich mężczyzn, którzy nie umieją obsługiwać tostera i zmywarki do naczyń ? ;)

a tak na serio to tacy mężczyźni są, tylko muszą "ukrywać" swoją prawdziwą naturę ...

ocenił(a) film na 8
gauron

To niech jej nie ukrywają... Gdyby się ukazali, na pewno większość kobiet byłaby zachwycona. ;)

filemonaa

Jestem ja, drogie Panie!:)

ocenił(a) film na 9
MarekAntonivsz

to ja biorę :P

za krotki za krotki za krotki

ocenił(a) film na 6
mibama

Kiedy ślub?

ocenił(a) film na 7
_Garret_Reza_

ja również jestem taki jak Leopold. jakby co to pisac do mnie drogie panie! Czekam!!!!!

ocenił(a) film na 9
gauron

Zgadzam się z gauronem - są, ale w dzisiejszym świecie kreowanym przez "młodzieżowe" media (mam na myśli stacje muzyczne, większość współczesnych filmów, radiostacje czy nawet bajki dla dzieci) postrzegani byliby jako nudni, zbyt poważni, nadęci itp.

Najlepiej oddają to chyba słowa Leopolda do Charliego mniej więcej w połowie filmu:
"L: Patrice nie domyśla się nawet Twych uczuć i nic dziwnego, pajac z Ciebie.
Ch: Co ?
L: Wszystko czynisz farsą, kobiety reagują na szczerość, trzeba się umieć na nią zdobyć, żadna nie chce być obiektem zalotów bufonów."

Problem polega na tym, że teraz ciężko znaleźć kobietę, która nie chciałaby być "obiektem zalotów bufonów" więc nawet jeśli ktoś jest podobny do Leopolda to się z tym ukrywa i w kontaktach z ludźmi próbuje się upodobnić do ogółu, żeby nie być postrzeganym jako dziwak.

ocenił(a) film na 6
deka87

A ja powiem, że nara takim ludziom, którzy nie potrafią byc sobą.

ocenił(a) film na 10
paulinka1262

tacy przydaliby się na świecie ;p ale chyba ich ze świecą szukać :(

ocenił(a) film na 9
paulinka1262

Ooo tak, delikatni, romantyczni, troskliwi, jednocześnie o silnej osobowości. Gdzie takich szukać, powiedzcie mi?!
Nie wydaje mi się, że prosimy/szę o zbyt wiele. Jednak w dzisiejszych czasach moralność i kulturę ma się za nic, nie mówiąc już nawet o wartościowych wzorcach! Nienawidzę, gdy podczas rozmowy z chłopakiem (a co dopiero z dziewczyną!) co drugie słowo słyszę ostrą łacinę. Może trafiałam na złych facetów - nie wiem. Ale jeśli każdy taki jest, to wolę sczeznąć żyjąc we własnym utopijnym świecie, niż użerać się z takim facetem.
Nie jestem jakoś przesadnie konserwatywna, ale czasami jak widzę co się na tym świecie dzieje to mam ochotę po prostu siąść i zapłakać.
Może po prostu urodziłam się zbyt późno...

ocenił(a) film na 6
marville

Niezły temat matrymonialny. Dołączajcie jeszcze fotki, bo żaden facet nie chce romansowac z facetem.

ocenił(a) film na 9
marville

Więc jest nas dwie,ja chyba też nie jestem w tej epoce,co trzeba^^Ech...

paulinka1262

przepraszam... muszę poprawić "maRZenie"

obawiam się, że jeśli tacy mężczyźni istnieją to niestety są gejami... no chyba, że faktycznie istnieją i nie są gejami, ale wtedy nie będą tacy jak Leopold, bo stwierdzą, że nie chcą być gejami ;D

ocenił(a) film na 8
milena____2

Takich mężczyzn już nie ma . Może są gdzieś daleko, tylko że ja ich nie znam.

ocenił(a) film na 8
Nuneczka

istnieja ale moja romantycznosc umarla juz bo chyba nie ma juz takch kobiet co uwielbiaja romantycznych facetow

ocenił(a) film na 9
marcinek77

hah, to trafiła kosa!

ocenił(a) film na 7
paulinka1262

To ja odpowiem pytaniem na pytanie: a czy istnieją jeszcze kobiety które potrafią to docenić, które potrafią dostrzec coś poza lustrzanym odbiciem?

Myśle, że to pytanie jest na tym samym poziomie do tego w temacie. A i odpowiedzi do Twojego jak i mojego będą bardzo do siebie podobne

ocenił(a) film na 7
paulinka1262

Wg. mnie takich nie ma i nigdy nie było, może pora kilkoma wyjątkami potwierdzającymi regułę (zgadzam się z milena_2), a już z pewnością nie wśród XIX wiecznej arystokracji. Zresztą mości książę przesadzał tutaj nieco z nadopiekuńczością i momentami traktował swoją wybrankę jak niedorozwinięte dziecko.
Omawiany film oglądało się zaskakująco dobrze, ale to bajka i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones