PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31888}

Kate i Leopold

Kate & Leopold
6,6 54 781
ocen
6,6 10 1 54781
5,0 4
oceny krytyków
Kate i Leopold
powrót do forum filmu Kate i Leopold

UKOCHANY FILM :*

ocenił(a) film na 10

To jeden z moich ukochanych filmów.
Idealny dla wierzących w prawdziwą czystą piękną miłość, dla marzycieli.
Bajkowy, mądry, wzruszający.
Wspaniała gra Meg Ryan i Hugh Jackman.

Carin

Nic dodać, nic ująć.
Dodam, że film ma fenomenalną atmosferę. Aż nie chce się odejść nawet na siusiu!^^

ocenił(a) film na 7
Carin

dla marzycieli, czyli zdecydowanie dla mnie. Na pewno to jest jeden z tych "przyjemnych filmów" :) Uwielbiam jak Meg Ryan gra takie właśnie role, a co do Hugh Jackmana to jeżeli jeszcze się go nie kochało, to po tym filmie spokojnie można się zakochać, książę z bajki po prostu.

Carin

Ja sama sobie nie wierzę :D Od połowy filmu wykorzystałam połowę paczki chusteczek. :D A zazwyczaj nie płaczę, a już na pewno nie na komediach romantycznych. Zawsze uważałam, ze to ogrzewane kotlety, ale ten film jest zupełnie inny.
Nigdy nie pałałam miłością do Meg Ryan. Tutaj bardzo mi się podobała. A Hugh to co tu dużo mówić. Uwielbiam go i tyle.
Naprawdę w swoim gatunku jeden z lepiej nakręconych filmów.

ocenił(a) film na 9
LubieWieszaki

Niby nic takiego, a jednak bardzo lubię ten film ;P mam słabość do tych wszystkich filmów kostiumowych..

Carin

Nie lubię zbytnio komedii romantycznych ale ten film uwielbiam. Hugh Jackman cudowny a Meg Ryan urocza plus dobra fabuła i dobrze dobrana muzyka. W sam raz do obejrzenia wieczorem na poprawę humoru.

ocenił(a) film na 8
Carin

Dokładnie. Ten film wzmacnia wiarę w prawdziwą miłość a wspaniałe połączenie klasyki ze światem współczesnym sprawia,że obraz jest naprawdę nietuzinkowy i oryginalny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones