PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6733}

Kiedy mężczyzna kocha kobietę

When a Man Loves a Woman
7,5 17 882
oceny
7,5 10 1 17882
6,5 2
oceny krytyków
Kiedy mężczyzna kocha kobietę
powrót do forum filmu Kiedy mężczyzna kocha kobietę

Cudowny!!!

ocenił(a) film na 10

Film jest piękny! Myślę, że niejedna kobieta chciałaby mieć przy boku takiego męża. Naprawdę podziwiam bohatera, którego zagrał Andy bo czasem sama miałam ochotę trzepnąć o ścianę jego żonę! Więc tytuł jak najbardziej adekwatny. Kiedy mężczyzna, kocha kobietę jest w stanie zrobić wszystko... Film smakuje lepiej gdy w rodzinie wystąpił problem alkoholowy. Sama jest córką alkoholika, jednakże moja historia nie skończyła się happy endem. Film piękny, chętnie do niego wracam w melancholijne wieczory myśląc Gdzie są tacy mężczyźni? Czy tylko w filmach???

London_87

nie każdy facet chciałby mieć koło siebie Meg Rayan:)

Private_Witt

co 2 polak jest synem, córką alkoholika.

ocenił(a) film na 8
London_87

Zgadzam się, że to piękny film! Jak dla mnie - wyciskacz łez...

Jakie wzruszające filmy byście polecili? :) Czasami fajnie tak sobie popłakać, oglądając film...

London_87

Takich mężczyzn jest bardzo mało. Wręcz są na wyginięciu. Chyba każda kobieta chciałaby mieć przy sobie takiego mężczyznę. Niestety w rzeczywistości jest na odwrót. Większość alkoholików to mężczyźni, którzy biją swoje żony i dzieci.
Piękny film.
Wniosków z tego raczej wyciągnąć nie można, bo realia są okrutniejsze, ale pozwala nam pomyśleć trochę nad swoim życiem. Pomyśleć, jak można w jednej chwili wszystko zniszczyć raniąc przy tym nie tylko siebie, ale przede wszystkim bliskich.

ocenił(a) film na 8
London_87

Zgadzam się, postać grana przez Andy'ego Garcie, to niedościgniony wzór. Jestem mężczyzną i oglądając film z podziwem odbierałem tę postać oraz z przekonaniem, że tak właśnie powinna wyglądać miłość mężczyzny do kobiety. Choć jednocześnie uświadamiam sobie, że jest to mocno idealistyczne. Gra aktorska równie zachwycająca, co opowiedziana historia. Z resztą tak samo Meg Ryan, dzięki tej ekranizacji mocno podskoczyła w moim rankingu. Co do jej postaci - nie podzielam negatywnego odbioru. W moich oczach urzekająca kobieta, która pogubiła się w rzeczywistości. Broniąc przed zarzutami Private_Witt mogę nawet napisać, że ja chciałbym mieć u boku 'Meg Ryan'. ;]

ocenił(a) film na 8
Blackwater_3

"Co do jej postaci - nie podzielam negatywnego odbioru. W moich oczach urzekająca kobieta, która pogubiła się w rzeczywistości. Broniąc przed zarzutami Private_Witt mogę nawet napisać, że ja chciałbym mieć u boku 'Meg Ryan"

Oj tak! Jakże łatwo przychodzi nam ocenianie ludzi na podstawie pozorów. Rościmy sobie prawo do ważenia swoich wzajemnych cierpień, by wskazywać kto ma gorzej a kto nie. Przemknęło mi przez głowie wiele razy pytania, dlaczego ona pije? Przecież powinna być taka szczęśliwa? Ma wszystko. Ale przecież nikt tak na prawdę nie wie co owe "wszystko" znaczy. Jesteśmy tylko ludźmi, tylko ludźmi... Zbyt ułomnymi, zbyt zarozumiałymi, zbyt powolnymi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones