PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1010}
7,2 133 695
ocen
7,2 10 1 133695
6,1 29
ocen krytyków
Top Gun
powrót do forum filmu Top Gun

Film z dzieciństwa

ocenił(a) film na 10

Film widziałem z 100000 razy :) czy gdzieś jest możliwość obejrzenia go w kinie?

ocenił(a) film na 6
kuba66

Skoro twierdzisz że widziałeś ten film 100 tys razy to wychodzi na to że oglądałeś go bez przerwy przez okrągłe 21 lat non stop. Ciekawe bo premiera była 29 lat temu. Według tych danych oprócz tego że w ogóle nie sypiasz śmiem stwierdzić ze masz strasznie nudne życie.

ocenił(a) film na 9
MAFA

Najbardziej żałosna odpowiedź jaką widziałem...

użytkownik usunięty
Wojcik88

Znam te uczucie, to trochę jak śmianie i wypominanie że jest się żałosnym w angielskim, zamiast powiedzieć gdzie popełniło się błąd. Ja tak czasem mam gdy piszę komentarze po angielsku

ocenił(a) film na 10
Wojcik88

Dokładnie. Przecież wiadomo, ze to przenośnia

ocenił(a) film na 10
MAFA

Jezu, nie wiesz co to przenośnia? 1000 razy to znaczy tyle co "wiele"

ocenił(a) film na 9
kuba66

Pytałem kiedyś w heliosie czy dałoby radę wynająć sale żeby obejrzeć TopGun to popatrzyli na mnie jak na wariata i krótko stwierdzili NIE :D

ocenił(a) film na 8
kosiniak

Spróbuj w jakimś małym kinie studyjnym, a nie przybytku dla popcornożerców ;)

kuba66

Fakt, sentyment pozostał!

kuba66

Cześć. Mnie trochę wstyd ale nigdy go nie oglądałem. Chciałem zapytać jak dużo jest tu wątków romantycznych? Romanse omijam szerokim łukiem i nie wiem jak podejść do tego filmu jeśli w ogóle podchodzić

ocenił(a) film na 10
drozynskixyz

wątek miłosny jest jeden ,bo Maverick zakochuje się w swojej instruktorce ;) jak dla mnie pozycja obowiązkowa :)

kuba66

Źle ująłem pytanie. Jak bardzo wątek miłosny dominuje nad filmem?

ocenił(a) film na 8
drozynskixyz

Umiarkowanie. Ani bardzo ani mało. Nie jest to na pewno breveheart, ale miłość jest owszem ważnym watkiem

ocenił(a) film na 8
artur2

ja bym rzekł że jest wątkiem pobocznym i nie wpływającym na fabułę. Jak by wyciąć cały wątek miłosny film był by jedynie krótszy.

ocenił(a) film na 8
HanzoHatori

Moim zdaniem film by sporo stracił gdyby ten wątek wycięto. Co prawda bardzo taka typowa filmowa miłość (w realu takiej nie spotkasz), ale moim zdaniem jedna z fajniejszych historii miłosnych jakie widziałem w filmie do tej pory.

ocenił(a) film na 10
kuba66

Popieram! Fajny, oglądam go zawsze z zaciekawieniem i sentymentem

ocenił(a) film na 3
kuba66

https://www.youtube.com/watch?v=dRbkwcoMleE

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones