PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8909}

W pogoni za szczęściem

Promised Land
6,2 338
ocen
6,2 10 1 338
W pogoni za szczęściem
powrót do forum filmu W pogoni za szczęściem

Niezbyt porwający

ocenił(a) film na 4

Jestem fanem Meg Ryan ale ten film obejrzałem, i powiem jak w tytule niezbyt porywajacy.

ocenił(a) film na 8
Pawel33

Film jest świetny, Meg Ryan zagrała tutaj antypatyczną, destrukcyjna dziewczynę, pokazała się z zupełnie innej strony. Ty zapewne spodziewałeś się kolejnej komedii romantycznej... stąd taka ocena.

ocenił(a) film na 8
smoke_city

Tak, dla mnie to chyba najlepsza rola Meg Ryan. Lubię ją, ale nigdy nie uważałem za dobrą aktorke, ot poprawną. Po tej roli i min. Kiedy mężczyzna kocha kobietę, można z cała pewnościa stwierdzić że potrafi zagrać, tylko nie zawsze może i nie zasze chce to pokazać.

ocenił(a) film na 8
prix22

Weź też pod uwagę że zależy to od ról jakie jej proponowano albo jakie przyjmowała. Niestety zaszufladkowano ją później jako aktorkę komediową (Nie na darmo nazywano ją królową komedii romantycznych) ale nie znaczy to że jest kiepską aktorką. Obejrzyj sobie dramat "Krew z krwi, kość z kości" z tym że tam najlepszą rolę według mnie odegrała młodziutka Gwyneth Paltrow :)

ocenił(a) film na 8
smoke_city

Tzn. źle troche napisałem, ale zgadzam się z Tobą. Mam nadzieje, że mimo iż uwielbiam Meg w komediach romantycznych to jednak nigdy w nich nie zagra. :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones