Meg RyanI

Margaret Mary Emily Anne Hyra

7,9
13 374 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Meg Ryan

Może i jest parę ładniejszych panienek, ale jakbym sie mógł umówić to na pewno z nią.

Blackadder_2

Fakt. Ma nietypowy rodzaj urody....
No cóż, można pomarzyć...

Blackadder_2

Piękne kobiety zostawmy facetom bez wyobraźni !!! Meguś rządzi zawsze i wszędzie :P

cichy_14

Tak jest rzeczywiscie zajebista , to prawda.

mr_szakal

wlasnie obejrzalem po raz nie wiem ktory French kiss:) ... ONA JEST FANTASTYCZNA :***

Lipa_3

No cóz Panowie, nie pozostaje nic innego jak potwierdzić wasze słowa. Cudowne w niej jest właśnie to, że nie jest "pięknością" tylko jest po prostu piękna:)

oscaros

Może i jestem trochę młody, ale zgadzam się z przedmówcą i stwierdzam, że Meg jest piękna dlatego, że wygląda najbardziej naturalnie. Nie jak te inne wymalowane lale z Hollywood..

DerOgur

Ma dziecieca twarz, slodkiej dziewczynki. Gdy slysze jak przeklina lub widze jak gra dowodce zolnierzy to wydaje mi sie, ze ktos popelnil blad.

Chelios_2

Tak, Meg Ryan ma taką dziewczęcą urodę, w tym tkwi jej urok. Bez wątpienia nie należy do tych malowanych lal z hollywood.
Moja ulubiona aktorka.

Blackadder_2

Z pewnością Meg Ryan jest najlepszą aktorką bardzo ja lubię :)i szkoda że tak mało filmów jest w Polsce z jej udziałem :(

użytkownik usunięty
Blackadder_2

Niestety, najnowsze zdjęcia pokazują, że Meg przesadziła z operacjami plastycznymi lub też innymi kosmetycznymi zabiegami na swojej twarzy... albo po prostu tak szybko i brzydko się starzeje (co pewnie przyśpieszyła jeszcze stresogenna i niezbyt łaskawa dla skóry praca no i nie pozbawione stresów życie prywatne). Najpewniej jedno i drugie. W każdym razie wygląda nieciekawie - szczególnie nienaturalnie rozciągnięte przez zastrzyki z kolagenu usta... Ale cóż, każdego to czeka - uroda nie trwa wiecznie.

Ma w sobie to "COŚ".Urzeka,intryguje.Czy jest w krótkich włosach czy w długich.Gdy będzie nawet stara,ale to zawsze jedyna w swoim rodzaju - kochana aktorka Meg Ryan!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones