Meg RyanI

Margaret Mary Emily Anne Hyra

7,9
13 374 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Meg Ryan

No coz, jako aktorka jest bardzo dobra, naturalna, dostosowuje sie do kazdej roli. Jako kobieta...za najpiekniejsza bym jej nie uznala ale w porzo. Ogólna ocena 7/10. A jakie jest wasze zdanie? Pozdrawiam

Mrs__Silas

Już piszę.. :P. Co tu dużo mówić - Megi jest moją ulubioną aktorką! Chciałbym mieć taką żonę :D. Ciepła, emanuje pozytywną energią i ma śliczne oczka :P, poprostu "anioł". Jesli chodzi o ocenę to stawiam 9/10 :).
P.S Ogryz, gdzie się podziewasz ?? Pozdro600 :))

cichy_14

sorki ze nie pisalem dlugo juz ale znofu jestem activ :D wiec tak moim srkomny zdaniem ta kobieta (meg) jest najpiekniejsza kobieta na siwecie ma tkai usmiech ze mnie powala na kolana noramlnie jest cudowna i zadna tam pamela czy penelope kruz czy inna laska na topie z biustem po kolana do niej sie nie umywa ona jest poprostu dobrze to ujoles "aniolem" powaga ta panna jest poprostu aniolem - jest boska a umeich to noB koments
P.S wooooooooooooooow jest filmek z nia!!! joe kontra wulkany!!!!!Wowww pozdro cichy:D

Ogryz

a ocene to jej stawaim 69/10
hmmmm ciekawe czemu 69:P

Ogryz

6/10 - taka sobie... Zbyt duża część jej filmografii to głupawe romantyczne komedyjki...

blacki

10/10 ideał kobiety...chce taką żonę :)
I pomysleć że jest w wieku mojej mamy :)
Co tu dużo gadać, Bóg stworzył arcydzieło :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones