PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1266}

Kiedy Harry poznał Sally

When Harry Met Sally...
7,3 47 298
ocen
7,3 10 1 47298
7,6 27
ocen krytyków
Kiedy Harry poznał Sally
powrót do forum filmu Kiedy Harry poznał Sally

Mam problem z końcówką filmu, której nie zrozumiałam...Harry i Sally opowiadają o swojej znajomości, po czym pada kwestia: "po trzech miesiącach wzięliśmy ślub...trwało to tylko trzy miesiące...12 lat i trzy miesiące" - czy to oznacza, że ich małżeństwo przetrwało tylko 3 miesiące a później się rozstali??? Przykro mi, ale nie zrozumiałam, jeśli jest tu ktoś obeznany w tym filmie, niech podzieli się ze mną swoją wiedzą ;)

użytkownik usunięty

wydaje mi się, że okres tzw. narzeczeństwa trwał 3 miesiące ;) tj. po 3 miesiącach od zorientowania się, że kochają siebie nawzajem pobrali się - co brane jest za szybkie w tym kontekscie ;)) 12 lat się znali a tylko tyle zajęło im do wzięcia ślubu :)

jakbyś uważnie oglądała film to byś zrozumiała ; D 3 miesiące trwało narzeczeństwo zanim się pobrali. a Meg dodała, że jeszcze 12 lat bo tyle zajęło im kapnięcie się, że się kochają ; D

użytkownik usunięty
replace_

Dzięki ;)

replace_

replace po co ujawniasz tu swoje frustracje i zatruwasz innych jeśli nie umiesz lub nie chcesz odpowiedzieć grzecznie to nie pisz wcale - napisz pamiętnik lecz nie zmuszaj innych do czytania tekstów w stylu "jakbyś uważnie oglądała film to byś zrozumiała" ludzie naprawde nie jesteś lepsza od innych a ludzie naprawdę nie są głupsi od ciebie.

scarcies

Zgadzam się z Tobą. Nie rozumiem jaką satysfakcję dają ludziom takie uszczypliwości wobec kogoś i co taka satysfakcja jest warta.
O kant rozbić, jak dla mnie.

* To tak ogólnie, nie o replace, pisała to ponad 5,5 roku temu, więc nie ma co, generalnie wielu ludzi czyni takie rzeczy;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones