PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6733}

Kiedy mężczyzna kocha kobietę

When a Man Loves a Woman
7,5 17 873
oceny
7,5 10 1 17873
Kiedy mężczyzna kocha kobietę
powrót do forum filmu Kiedy mężczyzna kocha kobietę

Bardzo bym prosiła o streszczenie ostatnich, sama nie wiem, 10-15 minut filmu, bo oglądałam
online i coś się akurat wtedy zacięło... Nie mam cierpliwości ładować tego po raz kolejny, tym
bardziej, że jakość nie pozostawiała wiele do życzenia. Przestałam oglądać w trakcie sceny na
lotnisku(w każdym razie ona miała jechać opowiedzieć swoją historię). Z góry dziękuję za
życzliwą pomoc:)

Ziutaaa

Alice opowiada swoją historię i o tym, że ciężko jej było nie błagać męża, żeby się nie zmieniał miasta. Mówi, że chciałaby dostać od niego jeszcze jedną szansę, bo wszystko spieprzyła i że każdy na nią zasługuje. Schodzi ze sceny, ludzie biją brawa i jej gratulują, z tłumu wyjawia się jej mąż i mówi, że ją bardzo kocha, i że on też narozrabiał, przytulenie, całus i napisy.

jusa24

Wielkie dzięki! Przywracasz mi wiarę w ludzi. A zakończenie na szczęście pozytywne ;)

użytkownik usunięty
Ziutaaa

Ale opis tej sceny nie oddaje tego co widac z slychac z ekranu. Mąż mówił o swojej żonie bardzo ciepło i w liczbie trzeciej rodzaju pojedynczego tak zeby zona wiedziala ze to o niej ale tak jakby nie chcial zeby sie ludzie spostrzegli że są małżeństwem. Spostrzegli późnej przy ich pocałunku. Monolog meza jest piekny (polecam jesli nie widzialas/es obejrzeć ten fragnemt z lektorem na yt)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones