PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8909}

W pogoni za szczęściem

Promised Land
6,2 338
ocen
6,2 10 1 338
W pogoni za szczęściem
powrót do forum filmu W pogoni za szczęściem

szkoda czasu, niewiele się w nim dzieje, żeby nie powiedzieć nic. Oglądając go zastanawiałam się po co w ogóle powstał, kompletnie niewciągający, wciąż myślałam że w końcu się rozwinie i zmuszałam się by nie przełączyć, tylko ze względu na Meg, bo chciałam ją zobaczyć w innej roli niż komediowej. Nie wzbudził we mnie żadnych emocji.

ocenił(a) film na 8
treqsia

Twój komentarz można nazwać nuuuuuuda.
A co się ma dziać? Fajerwerki, strzelanka, pościgi? Pooglądaj może "Szybkich i wściekłych" to nie uśniesz.

Niedoceniony i mało znany w Polsce dramat "Promised Land" to prawdziwa perełka kina niskobudżetowego z lat 80'tych. To obraz które ukazuje nam życie kilku bohaterów, po ukończeniu collegu pragnących poukładać sobie dorosłe życie. Rozpacz, dorastanie, nieszczęśliwe wybory, karma. O tym jest ten film. To jeden z niewielu obrazów na których płakałem. Naprawdę można się wzruszyć potrzebna jest chyba odrobina empatii. Tym bardziej że film powstał w oparciu o prawdziwe wydarzenia.

Na osobna wzmiankę zasługuje obsada. Czapki z głów dla 4 głównych aktorów - Meg Ryan pokazała że potrafi grać role dramatyczne, świetnie wcieliła się w postać Beverly - psychicznie niezrównoważonej kobiety, wyjątkowo antypatycznej. Kiefer Sutherland, Tracy Pollan i Jason Gedrick duże brawa!

Polecam film każdemu, komu nie przeszkadza że "niewiele się dzieje" - tzn akcji, bo jeśli chodzi o dawkę emocji to nie ma na co narzekać. ocena min 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones